Stwórzmy razem "Szlachetną Paczkę" od WBBiB!

Serdecznie zapraszamy Studentów i Pracowników naszego Wydziału do stworzenia wspólnej Paczki.

Drogie koleżanki i koledzy!

Włączamy się w tegoroczną Szlachetną Paczkę jako wydział. Łączymy swoje siły: Mygen, Nobel, Samorząd i wszyscy inni studenci a także pracownicy naszego wydziału.
Wybrałyśmy rodzinę o ogromnych potrzebach, z racji tego, że jako tak liczna grupa mamy ogromne możliwości. W załączniku znajdziecie pełną specyfikację rodziny i jej potrzeb.

Działamy na dwa sposoby

a) zbieramy pieniądze na zakup sprzętu AGD - pralki, pościeli antyalergicznej oraz odkurzacza
Na terenie WBBiB znajdziecie oznakowane słoiki - puszki (w pokoju kół naukowych, dziekanacie, sklepiku, pokojach socjalnych w zakładach). Wrzucajcie zgodnie ze swoimi możliwościami - każda złotówka się liczy (stawiam na waszą hojność :)).

b) prowadzimy zbiórkę artykułów wymienionych jako kolejne potrzeby rodziny.
Pod poniższym linkiem znajdziecie arkusz, w którym można się zdeklarować do przyniesienia np. maki, ryżu czy herbaty

Mam dla was jeszcze jedno zadanie: przed wszystkim namówcie kolegów/ koleżanki z roku/ labu do wzięcia udziału w zbiórce. Potrzebuję chętnych, którzy poinformują pracowników zakładów, że owa zbiórka jest organizowana i można wrzucić pieniądze do słoików w pokojach socjalnych.

Jeśli tylko możecie - włączcie się do akcji!!

Zbiórka pieniędzy trwa do 4.12 a rzeczy do 3.12.

Pozdrawiam serdecznie!
K.Dziedzic

Puszki obecnie znajdują się:

POZIOM 0:

• pokój socjalny koło Zakładu Biofizyki
  • pokój socjalny Zakładu Biochemii Fizycznej
POZIOM 1
  • pokój Kół Naukowych C101
  • pokój rekreacyjny koło Zakładu Bioctechnologii Medycznej
  • pokój doktorantów Zakładu Biologii Komórki (u p. Moniki Rak)

POZIOM 2
  • pokój socjalny koło Zakładu Biotechnologii Roślin
  • pokój socjalny Zakładu Immunologii
Puszka pojawi się również w pokoju Samorządu Studentów. Wszystkie oznaczone są ulotkami "Szlachetnej Paczki" i zapieczętowane.