Wyjazd naukowo-integracyjny do Poronina

Wyjazd naukowo-integracyjny do Poronina

31.03.2023
Jeśli szukasz ciekawego sposobu na spędzenie weekendu po świętach wielkanocnych, to zapraszamy cię na wyjazd integracyjno-naukowy do Poronina organizowany przez KNSB Mygen!
więcej o Wyjazd naukowo-integracyjny do Poronina
Wyjście KNSB Mygen do JCI

Wyjście KNSB Mygen do JCI

27.03.2022
W dniu 23.03.2022 członkowie KNSB Mygen odwiedzili w ramach współpracy Jagiellońskie Centrum Innowacji, gdzie poznali wiele przydatnych informacji dotyczących pracy po studiach w firmach komercyjnych.
więcej o Wyjście KNSB Mygen do JCI

Zeszyty Naukowe "Acta Mygenica"

07.05.2020
KNSB "Mygen" od 2008 roku podejmuje się wydawania własnych zeszytów naukowych. Początkowo publikowane w nich były artykuły pisane przez studentów i absolwentów kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Zeszyty Naukowe "Acta Mygenica"

IV Ogólnopolska Konferencja Genetyczna "Genomica"

07.01.2018
Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Genetycznej "Genomica" organizowanej przez KNSB "Mygen". Konferencja odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 r. w budynku Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych UJ.
więcej o IV Ogólnopolska Konferencja Genetyczna "Genomica"

Projekt MYGEN

07.04.2014
Projekty naukowe KNSB Mygen!
więcej o Projekt MYGEN