Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyjazd naukowo-integracyjny "Mszana"

Wyjazd naukowo-integracyjny "Mszana"

Koło Naukowe Studentów Biotechnologii "Mygen" serdecznie zaprasza studentów wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ na legendarny już wyjazd integracyjny! Szczególnie zaproszenie kierujemy do nowych studentów naszego Wydziału! Nasz wyjazd integracyjny to niepowtarzalna okazja do zawarcia nowych, cennych znajomości ze starszymi, którzy pomogą na studiach, a także z rówieśnikami. Gwarantujemy dobrą zabawę m.in przy ognisku oraz podczas wycieczki po pobliskim szlaku.

Kiedy i gdzie?

Wyjazd odbędzie się w dniach 25-27 października 2019 w dobrze nam znanym Ośrodku Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym Polskiego Czerwonego Krzyża w Mszanie Dolnej.

Do dyspozycji mamy przytulne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe rozlokowane w chatkach, jak i w budynku ośrodka. Koszt zakwaterowania to 25 zł/noc.

Wyżywienie

Jest możliwość wykupienia śniadania na sobotę i/lub niedzielę oraz obiadu na sobotę. Koszt pojedynczego śniadania to 12 zł, obiadu – 18 zł. Prosimy o zadeklarowanie wyboru posiłków przy zapisie. Zmiana decyzji może nastąpić najpóźniej do 20 października!

Dojazd

Dojazd organizowany jest we własnym zakresie. Jest bardzo prosty i oczywiście Zarząd KNSB "Mygen" dysponuje pełnymi informacjami i wskazówkami.


W Krakowie należy dostać się na Regionalny Dworzec Autobusowy (przy Dworcu PKP), skąd jest bardzo dużo kursów w ciągu dnia do Mszany Dolnej. Można także wsiąść na trasie busa, np. na rondzie Grunwaldzkim lub Matecznym, lecz nie gwarantuje to miejsca w busie. Przystanek, na którym należy wysiąść to Dworzec Autobusowy w Mszanie Dolnej. Stamtąd do Ośrodka jest 2,3 km. Można spokojnie dojść pieszo spacerkiem lub złapać taksówkę.

Trasa z Dworca w Mszanie Dolnej do Ośrodka jest pokazana na tej mapie.

Zapisy

Zapisy ruszają 25 września. Należy zgłosić się do Dajany Dominiak (dominiakdajana@wp.pl). W wiadomości prosimy o zadeklarowanie liczby noclegów oraz posiłków, a następnie o wpłacenie pełnej kwoty na konto podane w wiadomości zwrotnej. Zapisy trwają do 20 października.
LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!!!
Serdecznie zapraszamy! ;)

Więcej informacji

Wszelkie informacje na temat wyjazdu uzyskacie u Daniela lub pod adresem knsb.mygen@gmail.com, a także na stronie wydarzenia na Facebooku!

Serdecznie zapraszamy! :)

Sponsor

Wyjazd jest dofinansowany przez: