Lifescience dla Licealistów - 3. edycja

Lifescience dla Licealistów - 3. edycja

Cieszący się ogromnym zainteresowaniem projekt "Lifescience dla licealistów" znów się zbliża! Koło naukowe "Mygen" poraz kolejny gorąco zaprasza wszystkich uczniów szkół licealnych na wykłady i zajęcia laboratoryjne organizowane na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Poprzednie edycje przyciągały wielu chętnych zarówno z kraju jak i z zagranicy (ok. 80 chętnych rocznie). Oceny wystawione w ankietach przez uczestników co roku są bardzo wysokie. Serdecznie zapraszamy do tego wyjątkowego spotkania z nauką w teorii i praktyce! Szczegółowe informacje można znaleźć na w zakładce Działalność -> Lifescience dla Licealistów lub pod tym linkiem.