Projekt MYGEN

Projekty naukowe KNSB Mygen!

Jak zapewne już wiecie (http://www.wbbib.uj.edu.pl/wydzial/aktualnosci/-/journal_content/56_INSTANCE_A9fl/41648/42842910 ) Nasz wydział organizuje granty studenckie w wysokości 10000 zł. Jest to całkiem sporo i można wykonać naprawde ciekawe badania za taką sumę. Chciałbym, aby jeden z tych grantów został przyznany grupie studentów KNSB "MYGEN". Ponadto, Mygen mógłby wspomóc badania o dodatkowe 2000 zł, co już w sumie daje 12000 zł na badania.

Poszukuję osób, które chciałyby zrealizować ambitny projekt naukowy pod banderą Naszego Koła Naukowego. Jednak zanim rozpoczniemy pisanie wniosku o dofinansowanie projektu trzeba wymyślić i skonsultować pomysł samego projektu. Chciałbym zorganizować spotkanie dla osób, które mają pomysł na badania lub po prostu chciałby wziąć udział w tym projekcie naukowym. Rok studiów tutaj nie ma znaczenia.

Popytajcie swoich promotorów o możliwy projekt naukowy, który mógłby się odbywać na Waszym zakładzie - z tego co wiem to to jest wymagane żeby wgl dostać ten grant. Jak się spotkamy to siądziemy i pomyślimy jak dokładnie możnaby to rozwinąć i wykorzystać ten pomysł przez Koło Naukowe. Jeżeli macie własny pomysł na badania to także nie wstydzcie się go przedstawić. Na tym etapie interesuje nas pomysł a wykonaniem i realizacją będziemy martwić się później. Odkryjcie swoje najbardziej skryte i szalone pomysły na badania:)

W razie jakichkolwiek pytań kontaktujcie się ze mną. Spotkanie dotyczące projektu myślę, że mogło by się odbyć kiedyś przed albo po seminarium Koła. Co wam da realizacja tego projektu pod banderą Koła? Oprócz dodatkowych 2000zł to prestiż (nie tylko na uczelni), pomoc członków koła, priorytet w zdobywaniu pieniędzy na konferencje i darmowy druk plakatów a ponadto szanse na stypendia i konkretny wpis do CV. Myślę, że warto się tym zainteresować:)

kontakt dla zinteresowanych: didny1@gmail.com (Dawid Żyła)