XIII Ogólnopolskie Akademickie Seminarium Studentów Biotechnologii - 18-20 listopada 2011

Koło Naukowe Studentów Biotechnologii "Mygen" ma przyjemność organizować XIII Ogólnopolskie Akademickie Seminarium Studentów Biotechnologii, będące równocześnie III Międzynarodową Konferencją Studentów Biotechnologii. Konferencja odbędzie się 18-20 listopada 2011 roku na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współorganizatorami konferencji są Akademickie Stowarzyszenia Studentów Biotechnologii. Serdecznie zapraszamy do Krakowa!