II Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych w Toruniu

Przypominamy o zaproszeniu, jakie dostaliśmy od kół naukowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na II Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych. Poniżej znajduje się informacja o  konferencji  (termin rejestracji upływa 15 stycznia):

W dniach 9-11 marca 2012, w Toruniu, odbędzie się druga, ogólnopolska, edycja Kopernikańskiego Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych. Jej głównym celem jest wymiana myśli między akademicką społecznością młodych naukowców kierunków przyrodniczych. W ramach II KSSNP przewidziane są 3 bloki tematyczne (biologiczno-biotechnologiczny, geograficzno-ekologiczny oraz chemiczno-fizyczno-astronomiczny), podczas których odbędą się wykłady zaproszonych gości, wystąpienia studentów oraz sesje posterowe.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są certyfikaty potwierdzające aktywny bądź bierny udział oraz materiały konferencyjne. Dla autorów najlepszych wystąpień i plakatów, Wydawnictwo Naukowe PWN ufundowało atrakcyjne nagrody.

Informacje dotyczące dokładnej lokalizacji wydarzenia, rejestracji i programu znajdują się na stronie internetowej www.sympozjum.umk.pl . Termin zgłoszeń i nadsyłania abstraktów mija z dniem 15 stycznia 2012. Studentów wymienionych wcześniej kierunków, a także dziedzin pokrewnych, gorąco zapraszamy do uczestnictwa w II KSSNP. Do zobaczenia w Toruniu!