Liczby-Komputery-Życie - REMAKE! Część 2

Niniejszym ogłaszamy, że w dniach 13-15 kwietnia odbędzie się Druga Studencka Konferencja Matematyczno-Informatyczno-Biologiczna „Liczby Komputery Życie".

Inspirowani sukcesem ubiegłorocznej edycji, postanowiliśmy wspólnymi siłami, wraz z Kołem Studentów Matematyki, Kołem Studentów Informatyki i Kołem Studentów Biofizyki UJ zorganizować reedycję ubiegłorocznej konferencji. Studenci i zaproszeni goście poruszą szeroko rozumiane zagadnienia z zakresu bioinformatyki i biomatematyki. Konferencja, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ulicy Łojasiewicza 6. Pod wpływem zeszłorocznych sugestii postanowiliśmy w pierwszym dniu konferencji przeprowadzić wykłady wprowadzające z dziedziny biotechnologii, genetyk i informatyki, które to powinny przybliżyć naszym słuchaczom tematykę poruszaną na wykładach.

W ciągu najbliższych dni opublikujemy więcej informacji oraz link do strony internetowej tegorocznej edycji LKŻ.