Bezpłatne szkolenia z zakresu metod biotechnologicznych

Stowarzyszenie "Wolna Przedsiębiorczość" zaprasza!

Szanowni Państwo.

W związku z realizacją ogólnopolskiego bezpłatnego projektu szkoleniowego skierowanego do pracowników MŚP (branża jakkolwiek związana z biotechnologią lub zamierzająca rozszerzyć w przyszłości działalność w tym zakresie), chcemy Państwa serdecznie zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą.

Wśród studentów i absolwentów Państwa uczelni zapewne znajdą się osoby pracujące (choćby na część etatu), chcące dokształcić się w zakresie metod biotechnologicznych. Zachęcam do zainteresowania się naszymi szkoleniami oraz do kontaktu mailowego w sprawach budzących dodatkowe pytania. Istnieje możliwość przesłania plakatów i ulotek informacyjnych - z chęcią podejmę się tego działania na Państwa życzenie.

Link do oferty naszych szkoleń:

Dodatkowo Stowarzyszenie Wolna Przdsiębiorczość zachęca wszystkich entuzjastów tematyki biotechnologicznej oraz chcących być "na bieżąco" w organizowanych przez nas szkoleniach z zakresu biotechnologii do kontaktu poprzez facebook. Będzie nam bardzo miło widzieć Państwa w gronie sympatyków profilu "Szkoleń Biotechnologicznych".

Chcemy tym samym także rozpowszechnić informacje o szkoleniach, by więcej osób mogło skorzystać z bezpłatnego wsparcia w podnoszeniu kompetencji w tym zakresie.
Zapraszamy do "polubienia nas" na facebooku:

Z chęcią odpowiem na dodatkowe pytania. Preferowany kontakt e-mail.

Agnieszka Marusiak
specjalista ds. rekrutacji i szkoleń

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość"
Oddział Terenowy w Gdańsku