Byłeś praktykantem? Opowiedz nam o tym!

Studiujesz? Odbyłeś nieobowiązkowe praktyki studenckie w tym roku akademickim? Podobało Ci się? Zyskałeś nowe umiejętności? A może zmarnowałeś czas? Opowiedz nam o tym! Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna!

Biuro Karier UJ zaprasza do wzięcia udziału w badaniach dotyczących efektywności zrealizowanych praktyk studenckich.

Zapraszamy na spotkanie, na którym będziesz mógł podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

Przyjdź na spotkanie, a otrzymasz:

• pakiet materiałów dotyczących efektywnego poruszania się po rynku pracy
  • pierwszeństwo w zapisach na szkolenia oraz warsztaty organizowane przez Biuro Karier UJ w tym roku akademickim (zasady uczestnictwa zostaną przedstawione na spotkaniu)
  • dla zainteresowanych osób konsultacje dotyczące przygotowania skutecznego CV (w języku polskim i  angielskim)
  • dla uczestników spotkania przewidziano również poczęstunek

Wybierz termin:
18 maja (piątek), 10.00 – 12.00 lub
23 maja (środa), 10.00 – 12.00

Miejsce:  Biuro Karier UJ, ul Straszewskiego 25/12, oficyna (należy przejść przez podwórko).

Zapisy:
Wyślij e-mail o tytule "Praktyka" na adres: paulina.hojda@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów oraz wybrany termin) i czekaj na potwierdzenie.