aktualności

"6 powodów, dla których warto w Krakowie zarejestrować działalność gospodarczą"

24.02.2012
Wszystkich, którzy myślą o własnej firmie lub po prostu zainteresowanych przedsiębiorczością zapraszamy na bezpłatną prezentację eksperta Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa.
więcej o "6 powodów, dla których warto w Krakowie zarejestrować działalność gospodarczą"
Liczby-Komputery-Życie - REMAKE! Część 2

Liczby-Komputery-Życie - REMAKE! Część 2

24.02.2012
Niniejszym ogłaszamy, że w dniach 13-15 kwietnia odbędzie się Druga Studencka Konferencja Matematyczno-Informatyczno-Biologiczna „Liczby Komputery Życie".
więcej o Liczby-Komputery-Życie - REMAKE! Część 2

II Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych w Toruniu

22.02.2012
Przypominamy o zaproszeniu, jakie dostaliśmy od kół naukowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na II Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych.
więcej o II Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych w Toruniu
aktualności

Mszana 2011 - edycja zimowa!

22.02.2012
Serdecznie zapraszamy zwłaszcza studentów I roku biotechnologii i biochemii do udziału, przyjaciół Koła oraz wszystkich adeptów sztuk biologii molekularnej na WBBiB!
więcej o Mszana 2011 - edycja zimowa!

24.02.2012
Koło Naukowe Studentów Biotechnologii "Mygen" ma przyjemność organizować XIII Ogólnopolskie Akademickie Seminarium Studentów Biotechnologii, będące równocześnie III Międzynarodową Konferencją Studentów Biotechnologii. Konferencja odbędzie się 18-20 listopada 2011 roku na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o XIII Ogólnopolskie Akademickie Seminarium Studentów Biotechnologii - 18-20 listopada 2011